Joachim Næss
Nye Easylife kurs starter før påske!
Det er aldri en tid som akkurat nå! Sommeren nærmer seg og det er lettere å bevege seg ute igjen. Hvorfor ikke gjøre noe med treningsvanene og kostholdet i samme slengen? Vi starter siste runde med easylife kurs før sommeren i slutten av Mars 2019. Vi starter både 12 og 3mnd kurs.
12mnd kurs passer deg som vil endre livsstil og gå ned mere enn 10kg i vekt. Dette er en mulighet til å få hjelpen du trenger med både motivasjon, kosthold og trening til å endelig klare målet du har satt deg.
3mnd kurs passer deg som allerede trener men som trenger å komme tilbake i gode rutiner, her er det mer fokus på selve treningen og småjusteringer i kostholdsvanene våres. Passer for de som skal ned mindre enn 10kg og som er kjent med trening fra tidligere.
Les mer om oppstartsdatoer her
Kontakt oss i dag for en uforpliktet prat. (fyll ut skjemaet nedenfor så kontakter vi deg for en avtale)
Ser frem til å hjelpe deg i gang!